Redesign obecnej strony internetowej

Strona internetowa to niezbędny element profesjonalnego biznesu, a jej skuteczność zależy od wielu czynników. Nowoczesna i w pełni responsywna zapewni funkcjonalność, której pożądają Twoi klienci.

Odświeżenie

Zmień stare na nowe

Twoja strona potrzebuje nowej odsłony? Zadbamy o responsywność, zaktualizowanie treści, profesjonalne, branżowe zdjęcia, a nawet modyfikację kodu. Wszystko, aby nowa wersja podkreślała profesjonalizmy Twojej firmy.

Rozbudowa

Rozbuduj swoją witrynę

Twój biznes eskaluje, ale strona od lat stoi w miejscu? Zadbaj o synergię w biznesowych działań. Nowe podstrony, szersza oferta czy sekcja blogowa podkreślą rozwojowy charakter firmy.

postore_logo--dark

Profesjonalne blogi dla firm:
Dowiedz się więcej

Przebudowa

Odsłona + struktura

Redesign strony internetowej Twojej firmy to nie tylko nowa, responsywna odsłona, ale także gruntowna przebudowa kodu. Optymalizacja strony na każdej płaszczyźnie ma zwykle bezpośredni wpływ jej pozycję w wynikach wyszukiwania. Pamiętaj, że dopóki się na to nie zdecydujesz, adres witryny pozostaje bez zmian.

Element systemu

Strona internetowa to jeden z elementów w mechaniźmie pozyskania klienta. Zadbaj o pełne spektum profesjonalnych narzędzi, poszeżając projekt witryny o usługi dodatkowe.

projekt_logo_icon

Projekt logo

Buduj świadomość Twojej marki od początku. Profesjonalne logo to element, który wyróżni firmę na tle konkurencji.

Firmowa poczta e-mail

Profesjonalny adres e-mail budzi zaufanie klientów i pomaga budować partnerskie relacje. Korzystasz z adresu prywatnego? Przekierujemy Twoją korespondencję.

Wizytówki biznesowe

Buduj wizerunek profesjonalisty. Dobierz pakiet firmowych wizytówek dla Ciebie i pracowników.

Dodanie firmy do katalogów internetowych

Twoja firma musi być obecna wszędzie. Dlatego dodamy ją do internetowych katalogów takich jak Panorama Firm czy Google Moja Firma.

Narzędzia analityczne

Zastanawiasz się, jak często Twoja witryna jest odwiedzana? Monitoruj ruch narzędziami analitycznymi, które zaimplementujemy do strony.

Livechat i Callback

Ułatw swoim klientom możliwość skontaktowania się z pakietem efektywnych narzędzi komunikacyjnych takich jak Livechat.