Projekt nowej strony internetowej

Masz biznes? Nie zapomnij o profesjonalnej stronie internetowej. To właśnie ona jest pierwszym medium informującym o zaletach współpracy z Twoją firmą. Zadbamy, aby Twoja wirtualna wizytówka była przejrzysta, intuicyjna i atrakcyjna.

Design

Intuicyjność, którą docenią Klienci

Skomplikowana i nieintuicyjna budowa witryny prędzej zachęci klienta do opuszczanie jej, niż wykonania jakiejkolwiek akcji. Dlatego projektując strony internetowe, zawsze pamiętamy o zasadach user expirence. To właśnie UX wpływa na efektywność i wyniki planowanych działań.

Responsywność

Poprawne wyświetlanie na każdym urządzeniu

Strona internetowa Twojej firmy powinna być wyświetlana poprawnie zarówno na wielocalowych monitorach, jak i na małych urządzeniach przenośnych. Responsywna budowa strony ma również istotny wpływ na pozycję w wynikach wyszukiwania.

Analiza

Zarządzanie treścią i analiza ruchu

Planujesz regularnie aktualizować i dodawać nowe treści na swoją stronę? A może chcesz generować raporty dotyczące odwiedzin? Niezależnie od zakresu działań otrzymasz pakiet narzędzi umożliwiających pełną kontrolę i analizę witryny.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatem

Twoja strona umożliwia przesyłanie danych na serwer? Zadbaj o bezpieczeństwo odwiedzających niezależnie od zakresu przetwarzanych danych. Certyfikat SSL zapewni bezpieczne szyfrowanie oraz wpłynie na ocenę witryny przez Google.

bezpieczenstwo_wilczykod

Element systemu

Strona internetowa to jeden z elementów w mechaniźmie pozyskania klienta. Zadbaj o pełne spektum profesjonalnych narzędzi, poszeżając projekt witryny o usługi dodatkowe.

projekt_logo_icon

Projekt logo

Buduj świadomość Twojej marki od początku. Profesjonalne logo to element, który wyróżni firmę na tle konkurencji.

Firmowa poczta e-mail

Profesjonalny adres e-mail budzi zaufanie klientów i pomaga budować partnerskie relacje. Korzystasz z adresu prywatnego? Przekierujemy Twoją korespondencję.

Wizytówki biznesowe

Buduj wizerunek profesjonalisty. Dobierz pakiet firmowych wizytówek dla Ciebie i pracowników.

Dodanie firmy do katalogów internetowych

Twoja firma musi być obecna wszędzie. Dlatego dodamy ją do internetowych katalogów takich jak Panorama Firm czy Google Moja Firma.

Narzędzia analityczne

Zastanawiasz się, jak często Twoja witryna jest odwiedzana? Monitoruj ruch narzędziami analitycznymi, które zaimplementujemy do strony.

Livechat i Callback

Ułatw swoim klientom możliwość skontaktowania się z pakietem efektywnych narzędzi komunikacyjnych takich jak Livechat.